"День захисника України" у садку "Лелеченька"

12 жовт. 2018
12 жовтня 2018 року у дитячому садку №4 "Лелеченька" міста Бахмут було проведено святкові заходи до дня Захисника України

Чи можливо дати чітке визначення ролі батька для дитини. Що потрібно малюку від свого татуся? Дружба, увага, спільні справи та дозвілля.

Шукаючи відповіді на ці запитання, педагоги дитячого садка №4 «Лелеченька» 12 жовтня  2018 року  провели святкові заходи до Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці із залученням тат вихованців. Під час заходів дошкільнята дізнались, що свято Покрови налічує вже близько тисячі років,  з часом  воно стало головним для козаків -  захисників і оборонців української землі. Тому стало Днем українського козацтва. Діти приготували татам подаруночки, зроблені своїми руками, а дівчатка привітали хлопчиків. Задоволення отримали і діти, і батьки.

У цей  святковий День лунало багато привітань  на адресу тат вихованців та майбутніх героїв! А головне всі зрозуміли, як важливо  виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.