Екологічний турнір "Весняні першоцвіти"

20 бер. 2018
Команда дитячого дошкільного навчального закладу ясел-садка №4 "Лелеченька" прийняли участь у екологічному турнірі "Весняні першоцвіти"

В наш час проблема екологізації матеріальної і духовної діяльності людини стала життєво необхідною. За таких обставин, як ніколи, актуально постає питання екологічного виховання дошкільників. Пізнання дітьми природи відбувається під час активної діяльності, коли діти оволодівають уміннями бережливого ставлення до природи, збереження та створення умов для нормального існування. Відтворення набутих знань відбувається у різних видах дитячої діяльності, але найбільш дієвою є організація екологічних турнірів.

20 квітня 2018 року на базі  дошкільного навчального  закладу  №18 «Росинка» було проведено  екологічний турнір «Весняні першоцвіти» між командами «Фіалки» (дитячий дошкільний навчальний заклад ясла-садок №4 «Лелеченька»), «Проліски» (дошкільний навчальний заклад ясла-садок №18 «Росинка»), «Підсніжники»  (дошкільний навчальний заклад ясла-садок №56 «Гусельки»). Метою проведення даної роботи є систематизація знань дітей  про першоцвіти, розширення уявлень про красу навколишнього світу, бажання доцільно поводитися у природі.

Під час проведення турніру Милувальниця - Оберігальниця  надавала командам ігрові завдання: «Казкова галявина», «Презентуй квітку», «Створи плакат власними руками». У ході турніру  діти отримали позитивні емоції під час перегляду музичного етюду, казки про пробудження первоцвітів. Щоб захистити первоцвіти кожна команда з допомогою батьків виготовили плакати, квіти у захист первоцвітів. Наприкінці свята виготовлені  квіти діти подарували перехожим, щоб люди побачивши їх зрозуміли, що треба з повагою відноситися до первоцвітів, до рідної природи. Квіти, які ростуть на галявинах, прикрашають природу, милують своєю красою, приносять користь, а квіти – прикраси можна виготовити своїми руками.