Свято «Планета дитинства» в садку «Лелеченька» м. Бахмут

1 черв. 2018
1 червня 2018 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено свято «Планета дитинства».

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

1 червня 2018 року дитячому садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут відбулося святкування Дня захисту дітей. Цей день у закладі розпочався святковою зустріччю дітей з Диснеївськими принцесами, фея Дінь-дінь провела для діточок ритмічну гімнастику,  разом з Попелюшкою діти були на показі моди «Красуня року», день був наповнений святковим настроєм, цікавими іграми, забавлянками. Активно пройшли конкурси: «Чудеса на піску», «Міс Рапунцель» конкурс на кращу зачіску.  Яскравим та незабутнім стало свято   «Пригоди з Феями», де казкові Феї проводили з дітьми веселі ігри, танці  та конкурси. Метою свята було створення позитивної атмосфери, товариськості, дружелюбності та  взаємодопомоги. Фінальним акордом свята стало колективне створення колажу «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

День захисту дітей став можливістю довести до всіх громадян ідею про необхідність особливого ставлення до якості стосунків із дитинством, можливістю об’єднати зусилля всіх, щоб допомогти дітям повною мірою реалізувати своє право на здоровий розвиток завдяки любові та повазі.