Фестиваль родинної творчості у садку "Лелеченька"

28 лют. 2019
У лютому 2019 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено фестиваль родинної творчості «Творча родина – гордість України»

Прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння, повага, кохання, вірність, теплота, затишок. Через сім’ю – діти, виходять в суспільство. В сім’ї дітям вручають естафету досвіду поколінь, котру вони повинні нести далі, щоб передати її своїм дітям і тим самим майбутньому. Діти копіюють дорослих, орієнтуються на їх поведінку. Тому не дарма в народі кажуть: «Від доброго дерева добрий пагінець одійде, од добрих батька й матері піде й добра дитина».

28 лютого  2019 року у дошкільному закладі  №4 «Лелеченька» було проведено фестиваль родинної творчості «Творча родина – гордість України». Фестиваль  проводився з метою національно-патріотичного виховання, виявлення талановитих, творчих сімей, родин; згуртування різних поколінь людей навколо ідеї національного розвитку, високої духовності українського народу, відродження традицій української родини; підтримка та розвиток декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів обдарованих родин.

Фестиваль проводиться в один тур в наступних номінаціях:

- «Нехай завжди квітує дерево родинне»: презентація «Родинного дерева» та герба родини, які виготовлені за допомогою різноманітних матеріалів.

- «Родинні смаколики»: презентація улюбленої страви родини в будь-якій формі.

- «Родинне вміння з покоління в покоління»: демонстрація та розповідь про виготовлені в родині твори образотворчого мистецтва чи предмети художньо-декоративного та ужиткового мистецтва.

- «Хвилина слави»: представлення одного творчого номеру від родини в будь-якому жанрі (вокал, хореографія, оригінальний жанр тощо).

У фестивалі прийняли участь 11 родин з різних вікових груп.

До журі фестивалю було запрошено вчителя Бахмутської загальноосвітньої школи №4 Марину Довгальову та члена батьківського комітету Мілану Демченко. Журі оцінювало конкурсантів за основними критеріями: вокальні дані; виконавська майстерність; акторська майстерність; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії виконавця; якість виконання творчих робіт, презентація та смакові якості страв.

Журі було щедрим на високі оцінки. Тому різниця в балах учасників була мінімальною. Переможцями фестивалю було визнано   наступні родини:

-         номінація «Нехай завжди квітує дерево родинне»:

І місце – родина Ренцарш,

ІІ місце – родина Крикунових,

ІІІ місце – родина Мохницьких.

-         номінація «Родинні смаколики»:

І місце – родина Шепеленко,

ІІ місце – родина Віденіних, родина Кузьменко,

ІІІ місце – родина Євтушенко.

-         номінація «Родинне вміння з покоління в покоління»:

І місце – родина Крикунових.

-         номінація «Хвилина слави»:

І місце – родина Лунякіних.

Подяками за участь у фестивалі були відзначені родини Бенди та Єфремових.

Переможці та учасники фестивалю були нагороджені дипломами, подяками та подарунками.

Проведення таких фестивалів спрямовано на виявлення та підтримку творчого потенціалу обдарованих дітей в родинах, зацікавлення українською літературою та культурою, загальнолюдськими та національними духовними  цінностями, уміння насолоджуватись творчим виконанням; виховання естетичного смаку.

Отже, вітаємо переможців, бажаємо їм натхнення та подальших успіхів.