Дитячий конкурс "Улюблена квітка моєї матусі"

25 бер. 2019
У березні 2019 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено конкурс творчих робіт "Улюблена квітка моєї матусі"

Згідно плану роботи закладу дошкільної освіти на 2018-2019 навчальний рік та з метою пошуку та підтримки талановитих дітей в галузі образотворчого мистецтва, створення умов для естетичного, духовного та морально-патріотичного виховання підростаючого покоління, залучення дітей до образотворчого мистецтва, розвиток їх творчих здібностей   був проведений конкурс творчих робіт дітей «Улюблена квітка моєї матусі».

До експертної комісії було надано п’ять  заявок на участь у конкурсі: молодша група – 1 учасник, середня група – 2 учасника, старша група – 2 учасника. Конкурс оцінювало журі у складі Катерина Вікторівна Шокола – директор, Ганна Вікторівна Мєханцева -  вихователь, Олена Сергіївна Пікуліна – сестра медична старша.

Журі оцінювало конкурсантів за основними критеріями: змістовність та відповідність малюнку темі конкурсу; оригінальність ідеї; творчий задум; художній рівень виконання роботи, відповідність віковому рівню автора.

Усі роботи вийшли яскраві, виразні, охайні.  Журі відмітило доцільність та оригінальність композицій,  використання яскравих кольорів, технічну майстерність, а також творчий підхід та художню виразність робіт.

Переможцями було визнано роботи:

І місце – Калкан Ясмін «Весняні квіти – тюльпани»

ІІ місце – Кузьменко Ярослав «Надзвичайний букет»

ІІІ місце – Крикунова Аліса «Тюльпани»

Переможці та учасники фестивалю були нагороджені дипломами та подарунками.

Проведення таких конкурсів спрямовано на виявлення та підтримку творчого потенціалу обдарованих дітей в родинах, уміння насолоджуватись творчим виконанням; виховання естетичного смаку.

Отже, вітаємо переможців, бажаємо їм натхнення та подальших успіхів.