Планета дитячих посмішок

3 черв. 2019
На базі оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» у Святогірську за участю голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця, заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Ігоря Стокоза, керівників структурних підрозділів ОДА відбулось урочисте відкриття свята «Планета дитячих посмішок» до Міжнародного дня захисту дітей, на яке були запрошені вихованці закладів дошкільної, позашкільної освіти області та спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Донецької обласної ради.

Усього на свято було запрошено  500 дітей пільгових категорій.

Програма заходу передбачала виступи кращих дитячих художніх колективів Донецької області. Була організована робота творчих локацій та фотозони для учасників заходу. На учасників свята чекали веселі пригоди: цікаві ігри, естафети, конкурси, флешмоби, запальні танці, а на завершення – смачний та корисний куліш, майстерно зварений на польовій кухні.

Голова  обласної держадміністрації Олександр Куць вручив переможцям обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій дошкільного віку «Дерзай, малюк» почесні грамоти  та цінні подарунки. Серед переможців була й  вихованка закладу дошкільної освіти  Аліса Крикунова, яка отримала 3 місце в номінації «Чарівна майстерня» (вихователь  Марія Касєнова).

Вітаємо маленьку переможницю обласного конкурсу-огляду «Дерзай, малюк» та бажаємо натхнення та нових звершень!