"Фільм - 2019" - свято випускників

3 черв. 2019
Дитячий дошкільний навчальний заклад №4 «Лелеченька» випустив до Нової української школи першокласників! Гості та батьки вихованців закладу мали змогу зазирнути за лаштунки дошкільного світу та дізнатися, як там проводили час головні герої – випускники 2019 року!

Випускне свято в дитячому садку це знаменна подія не тільки для дітей, а й для їх батьків. Перший випускний у життя - це завжди хвилююче.

Не так давно батьки привели дітей до садочка, довірили нашому колективу найцінніший скарб - свою малечу. Минуло кілька років... І ось він результат - вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

31 травня пройшов випускний ранок в групі «Бджілка» (вихователь Марія Касєнова). Випускне свято було оригінальним, колоритним, цікавим для дітей і дорослих. Яскраві костюми й зачіски, сучасні пісні, нетрадиційні номери були яскравими моментами свята, викликавши особливий інтерес у глядачів.

Це було неймовірне свято!  А з вересня  випускників та їх батьків чекає Нова українська школа. Ми щиро бажаємо нашим випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.