Екологічна гра – квест «Юні екологи» у садку «Лелеченька» м. Бахмут

18 лип. 2019
У липні 2019 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» була проведена екологічна гра–квест «Юні екологи».

Дитина дошкільного віку активно пізнає всі сфери людського життя, а особливо цікавиться природним середовищем. Її допитливість охоплює все: від способу життя найдрібнішої комахи до влаштування Всесвіту. Завдання педагогів — не лише пояснити дитині, чому небо блакитне, а трава зелена, потрібно також навчити її цінувати й оберігати природні ресурси, усвідомлювати наслідки своєї діяльності для довкілля. Саме тому у липні 2019 року була проведена екологічна гра–квест «Юні екологи» для дітей молодшого  та старшого дошкільного віку. Метою проведення даної екологічної гри було: систематизація екологічних знань дітей, розширення уявлень про красу навколишнього світу, бажання доцільно поводитися у природі.

На початку гри дітей зустрів Магістр екології, який надав капітанам двох команд карту-маршрут для проходження квесту. Під час проведення екологічної гри діти збирали частини пазлу планети Земля, виконуючи різні завдання від тітоньки Сови, матінки – Річки та Королеви квітів. Виготовляли плакати із закликом берегти та цінувати рідну природу. У ході гри діти закріпили знання про правильне сортування сміття та зрозуміли важливість екологічного виховання.

Екологічна гра мала гарну кульмінацію, герой гри - Магістр екології посвятив дітей у юні екологи та звернувся до дітей із закликом берегти та поважати рідну природу.