Розвага "Щедрий вечір, добрий вечір" у садку "Лелеченька"

10 січ. 2020
10 січня 2020 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено музичну розвагу «Щедрий вечір, добрий вечір».

Ми щедруєм і співаєм під вікном.
Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті.

Кожен народ має свої чудові звичаї. І напевно, найпривабливіші з них свята. Український народ склав безліч своєрідних календарно-обрядових пісень різних жанрів і багатої мелодики: колядок, щедрівок та засівок. Сьогодні на значній частині України зустрічають свято Маланки і Василя. Ще б пак, адже колоритні народні традиції — гордість України, а природний гонор і тонкий гумор — в крові у кожного справжнього українця.

10 січня 2020 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено музичну розвагу «Щедрий вечір, добрий вечір». Метою проведення розваги є дотриманням народних звичаїв, обрядів, доступних розумінню дітей та спрямованих на формування світобачення, дитячого світогляду, розвитку інтересу до різдвяних звичаїв українського народу.

Господарі свята розповідали дітям про звичаї та традиції українського народу, а діти відтворили все це у своїх інсценівках, танцях та піснях. В кінці свята хлопчики позасівали, посипаючи усіх присутніх, промовляючи слова вітань та побажань. Щедрими були господарі. Всіх учасників дійства вони пригостили солодощами. Свято залишило приємне враження у всіх, хто приймав участь та доклав зусиль для його проведення.