Маленькі помічники садка "Лелеченька"

4 трав. 2020
Дошкільнята садочка №4 «Лелеченька» на карантині не сумують, а активно допомагають батькам.

У дошкільників є бажання самостійно діяти з предметами зі «світу дорослих» — мити посуд, накривати на стіл, працювати на городі, у квітнику тощо. Тож малюкам неодмінно слід давати посильні трудові доручення. Для дітей це спосіб самоствердження, втілення своїх бажань і можливостей.

Малюки садочка «Лелеченька» вдома не сумують, а активно допомагають батькам працювати на городі та квітнику. Адже саме у дошкільному віці у дітей з’являється почуття відповідальності за свою роботу, а також новий мотив діяльності — зробити для інших. Дитина проявляє ініціативу, у неї з’являється об’єктивна самооцінка.

Залучати дітей до побутової праці важливо, бо під час такої діяльності між дитиною і дорослим встановлюються стосунки реальної взаємодопомоги, координації дій, розподілу обов’язків. Зароджуючись у дошкільному віці, ці стосунки розвиваються й надалі.