Тиждень математики у садку «Лелеченька»

20 лист. 2020
З 16 по 20 листопада 2020 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено Тиждень математики.

Математика — наука точна і серйозна,

І прожити нам без неї не можна.

В рамках року математичної освіти в Україні у закладі дошкільної освіти педагогічним колективом був проведений Тиждень математики, спрямований на розвиток логіко-математичних здібностей дошкільників. Метою і завданням таких заходів у нашому садку є: розвиток умінь здійснювати математичні та логічні операції на заняттях та у повсякденному житті, прагнення бути кмітливими, допитливими, активними.

Протягом тижня були проведені заняття - подорожі з математики та економіки, ігрові вправи, логічні завдання, вирішення проблемних ситуацій, ребусів та кросвордів.

З дітьми старшої групи проведено математичне свято «У світі королеви Математики». Під час проведення  свята діти старшої групи разом з королевою Математики визволяли цифри з полону Шапокляк, вирішуючи  цікаві завдання, задачі-жарти, схеми казок. У ході розваги діти закріпили математичні знання, вправлялися у розрізненні геометричних фігур; закріпили знання про числовий ряд; вміння розв’язувати задачі.  Головні герої королева Математики та Шапокляк підтримували позитивний настрій дітей протягом усього свята.

Тематичні дні були наповнені дитячими посмішками, зацікавленістю малят, бажанням отримувати нові знання, а головне – бажанням бути розумними та кмітливими!