Новорічні свята у садку «Лелеченька»

29 груд. 2020
У грудні 2020 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено новорічні свята.

Враження дитинства часто залишаються в пам`яті на все життя. Їх яскравість і багатство можуть зігріти і прикрасити душу на довгі роки. У загальний ланцюжок радісного настрою та незабутніх вражень дитинства свої особливі почуття та переживання вносять саме свята. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, костюмів, уміло підібраний репертуар, барвистість виступів – усе це яскраві і радісні події в житті дітей дошкільного віку.

Офіційний Новий рік уже за кілька днів постукає у двері кожної оселі, а ось для вихованців дитячого садка «Лелеченька» новорічна  пора вже настала. З 24 по29 грудня 2020 року педагоги закладу творили вихованцям справжнє  свято з танцями, піснями, хороводами та іграми.

Відкрили цикл новорічних свят  діти раннього віку групи «Курчатко» (вихователі Світлана Красникова, Катерина Крикунова).  На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю внучкою Снігуронькою. Малюки залюбки гралися з казковим ведмедиком, «перетворювалися» на легеньких сніжинок, лісових звіряток. Водили хороводи та отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.

Продовжили святкування Нового року дошкільнята молодшої групи «Ведмежатко» (вихователі Галина Ляшенко, Ганна Мєханцева). Діти поринули у подорож до Солодкої країни, де зустріли принцесу Карамельку, танцювали з чупа-чупсами, зефірками та цукерочками.  Співали, водили хороводи з Дідусем Морозом, розповідали йому вірші. Педагоги створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Малята отримали солодкі подарунки.

Діти старшої групи «Лісова казка» (вихователі Наталія Воропаєва, Ольга Помиляйко) опинилися у аеропорту «Еліот». Індивідуально підібрані ролі допомогли кожній дитині відкрити свій творчий потенціал і відчути свою значимість на святі. Кожна дитина почувалася  частинкою спільного дійства, від якого залежить, чим закінчиться новорічна казка. Свято супроводжувалося піснями та танцями, іграми «Передай рукавичку» та «Гра з мітлою». Найбільш запальний танок станцювали Білосніжка та забавні гноми на степ-платформах. Усі діти відчули невимовну радість, отримуючи подарунок особисто з рук Діда Мороза та Снігуроньки.