"Волонтери планети Земля"

16 лют. 2021
Вихованці старшої групи закладу дошкільної освіти «Лелеченька» разом з вихователем Наталею Воропаєвою перетворилися на волонтерів, що піклуються про навколишній світ, дотримуються законів природи та навчають цьому інших.

В наш час проблема екологізації матеріальної і духовної діяльності людини стала життєво необхідною. За таких обставин, як ніколи, актуально постає питання екологічного виховання дошкільників. Пізнання дітьми природи відбувається під час активної діяльності, коли діти оволодівають уміннями бережливого ставлення до природи, збереження та створення умов для нормального існування. Відтворення набутих знань відбувається у різних видах дитячої діяльності.

Саме тому вихованці старшої групи закладу дошкільної освіти «Лелеченька» разом з вихователем Наталею Воропаєвою перетворилися на волонтерів, що піклуються про навколишній світ, дотримуються законів природи та навчають цьому інших.

Під час проведення екологічного заняття діти створювали макет планети Земля, рятували її мешканців, досліджували повітря та воду, сортували сміття. У ході заняття  діти отримали позитивні емоції під час драматизації казки «Рукавичка», зрозуміли важливість екологічного виховання. Наприкінці заняття діти отримали відзнаки справжніх волонтерів, захисників природи.