«Заняття доброти» у садку «Лелеченька»

2 бер. 2021
У березні 2021 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» були проведені «заняття доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

«Заняття доброти» є важливим напрямком виховання підростаючого покоління. Вже з дитячого садочка вихованці повинні вміти правильно поводитися з домашніми тваринами. В таких умовах варто вміти побачити красу природи не завдаючи їй шкоди.

2 березня 2021 року у закладі дошкільної освіти відбулися «заняття доброти», на яких діти поглибили свої знання про правила поведінки з братами нашими меншими, навчились піклуватись про них. Вихователі донесли до дітей, що домашні тварини – це відповідальність, а не іграшка. Заняття залишили яскраві враження та позитивні емоції дітей.