Мамине свято у садку «Лелеченька»

5 бер. 2021
У березні 2021 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» були проведені свята, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Березень — перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У березні ми відзначаємо свято наших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь.

Весна вже вступила у свої права, і для вихованців дитячого садка «Лелеченька» 5 березня 2021 року педагоги закладу творили дошкільнятам  справжнє  свято з танцями, піснями та іграми.

Відкрили цикл весняних свят діти раннього віку групи «Курчатко» (вихователі Світлана Красникова, Катерина Крикунова). На гостину до дітей завітала «бабуся Варвара». Малюки залюбки гралися, співали та танцювали разом із гостею.

Продовжили відзначати свято весни дошкільнята молодшої групи «Ведмежатко» (вихователі Галина Ляшенко, Ганна Мєханцева). Діти поринули у подорож до чарівного лісу разом із Весною у пошуках найкращих подарунків для матусі. Педагоги створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям.

Діти старшої групи «Лісова казка» (вихователі Наталія Воропаєва, Ольга Помиляйко)  опинились в гостях у чарівниці Доброти, де вони разом вчились допомагати матусі: готувати їжу, прибирати, прати білизну.   Діти із задоволенням танцювати та  грали у ігри.