«Улюблена квітка моєї матусі» конкурс творчих робіт дітей у садку «Лелеченька»

24 бер. 2021
У березні 2021 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено конкурс творчих робіт дітей «Улюблена квітка моєї матусі».

З метою пошуку та підтримки талановитих дітей в галузі образотворчого мистецтва, створення умов для естетичного, духовного та морально-патріотичного виховання підростаючого покоління був проведений конкурс творчих робіт дітей «Улюблена квітка моєї матусі». До експертної комісії було надано дев’ять заявок на участь у конкурсі: молодша група – 5 учасників, старша група – 4 учасника.

Журі оцінювало конкурсантів за основними критеріями: змістовність та відповідність малюнку темі конкурсу; оригінальність ідеї; творчий задум; художній рівень виконання роботи, відповідність віковому рівню автора.

Усі роботи вийшли яскраві, виразні, охайні.  Журі відмітило доцільність та оригінальність композицій,  використання яскравих кольорів, технічну майстерність, а також творчий підхід та художню виразність робіт.

Переможцями конкурсу було визнано   наступних учасників:

І місце – Помиляйко Вероніка «Чарівні тюльпани» (молодша група)

Довгальова Поліна «Кульбаби» (старша група)

ІІ місце – Мохницька Аріна  «Гілочка сакури»

Калкан Ясмін «Чарівні квіти»

ІІІ місце – Іванов Святослав «Ромашки для матусі»

Отже, вітаємо переможців, бажаємо їм натхнення та подальших успіхів!