«Міжнародний День птахів» у садку «Лелеченька»

1 квіт. 2021
У квітні 2021 року у дошкільному навчальному закладі №4 «Лелеченька» міста Бахмут були проведені заходи присвячені міжнародному Дню птахів.

Прихід весни не можливо уявити без квітучих садків та різнобарвного пташиного співу. 1 квітня відзначається міжнародний День птахів, до його святкування долучилися й вихованці дошкільного навчального закладу №4 «Лелеченька».

Цього дня в  дошкільних групах закладу було організовано низку цікавих заходів з дітьми присвячених зустрічі з птахами: заняття з дітьми раннього віку «Нагодуй пташку», молодшого віку – «Приліт птахів», старшого – заняття з аплікації «Птахи нашого краю». Протягом дня вихованці всіх вікових груп разом з педагогами  виготовили годівнички для птахів та розмістили їх на території закладу, провели природоохоронну акцію «Домівка для пернатих друзів». Через проведені форми роботи діти розширили та поглибили знання про зміни у житті птахів навесні, їх харчування, навчилися бережно ставитись до природного довкілля рідного краю.