Семінар-практикум «Здійснення комплексного підходу в процесі формування ціннісного ставлення до власного здоров’я» у садку «Лелеченька»

26 квіт. 2021
«Турбота про здоров’я – це найважливіша справа вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світосприймання, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили» В.О.Сухомлинський

На виконання плану роботи закладу дошкільної освіти на 2020-2021 н.р. у квітні 2021 року було проведено семінар-практикум «Здійснення комплексного підходу в процесі формування ціннісного ставлення до власного здоров’я у дітей дошкільного віку». Метою проведення даної форми роботи було підвищення професійної компетентності вихователів щодо інтеграції задач фізичного виховання, поглиблення знань педагогів про нові здоров’язбережувальні технології.

У ході проведення семінару педагоги розглянули інноваційні здоров’язбережувальні технології: хатха-йога, степ-аеробіка, фітбол-гімнастика, кунг-фу, хортинг; нетрадиційні методи оздоровлення дітей: фіто та  аромотерапія, ігри-медитації, звукотерапія, кольротерапія, спелеотерапія, арт-терапія, бібліотерапія.

Підсумком семінару стала виставка - презентація посібників «Нетрадиційне фізкультурне обладнання для роботи з дітьми» та  виставка фотогазет «Тато, мама, я – здорова сім’я».