Тиждень охорони праці у садку «Лелеченька»

30 квіт. 2021
У дитячому садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено Тиждень охорони праці

З метою привернення уваги до вирішення питань охорони праці в закладі, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, формування загальної культури охорони праці та свідомого ставлення до цих питань з 26.04.2021 р. по 30.04.2021 р. були проведені заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Для проведення заходів комісією з охорони праці було розроблено план проведення у 2021 році Тижня охорони праці в Україні під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі». Згідно розроблених заходів роботи були проведені  збори  трудового колективу спільно з профспілковим комітетом щодо поліпшення умов праці, профілактики виробничого травматизму, професійних захворювань; комісією з охорони праці  проведений огляд робочих місць працівників всіх категорій, обстежено стан умов і охорони праці в підрозділах закладу дошкільної освіти; сестрою медичною старшою Оленою Пікуліною проведено практикум  «Надання першої допомоги при травмах».

З урахуванням програмового навантаження в усіх вікових групах були проведені тематичні і комбіновані заняття, підсумкові бесіди, перегляд  відео матеріалів «Уроки тітоньки Сови»; проведено  конкурс малюнка серед дітей та батьків «Охорона праці очима дітей». Переможці нагороджені подарунками.

Під час проведення Тижня особливу увагу було зосереджено на приведення у належний стан території закладу: ремонт та фарбування обладнання на ігрових та спортивному майданчиках.