Екологічне свято "День Землі"

24 квіт. 2018
У квітні 2018 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено екологічне свято «День Землі».

Щодня ми чуємо про екологічні проблеми, щодня виражаємо своє ставлення до довкілля, але навесні про природу дбаємо з особливою увагою, адже оживає квітка, дерево, трава. Вчитись робити це з любов'ю діти починають з садочка, саме тому у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька»  міста Бахмут у квітні 2018 року було проведено екологічне свято для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку «День Землі». До участі у святі були запрошені учні 1 класу Бахмутської загальноосвітньої школи №4 з класним керівником Іриною Рублевською. Метою проведення даної роботи є систематизація екологічних знань дітей, розширення уявлень про красу навколишнього світу, бажання доцільно поводитися у природі.

"Ти наша домівка, планета Земля"-  з такими словами діти звернулися до матінки Землі, і тільки той у кого світлі наміри може сповна розуміти це. Під час проведення екологічного свята діти створювали казкову галявину квітів за допомогою нетрадиційних технік малювання, виготовляли плакати з закликом берегти та цінувати рідну Землю. У ході свята  діти отримали позитивні емоції під час перегляду яскравого таночка «Перлина-Україна», зрозуміли важливість екологічного виховання.

Екологічне свято мало гарну кульмінацію,  героїня Земля звернулася до всіх присутніх з закликом берегти та поважати рідну землю.

Крім того, продовженням свята стала екоакція з озеленення клумб на території садочка, діти разом з колективом садочка висадили квіти, кущі, дерева.