День дошкілля у садку "Лелеченька"

24 вер. 2021
У вересні 2021 року у закладі дошкільної освіти «Лелеченька» пройшли заходи, присвячені святкуванню Дня Дошкілля.

День Дошкілля – це свято всіх тих, хто присвятив себе дітям. У святково прикрашеному залі, діти старшої групи привітали улюблених вихователів  та всіх працівників закладу дошкільної освіти запальними танцями, веселими віршами  та  піснею про вихователя.

Музичне свято пройшло у вигляді «телетрансляції»  телепередач: «Танці з зірками», «Що, де, коли?», «Модний вирок», «Дві зірки». Працівники закладу активно приймали  участь у популярних передачах: співали пісні, танцювали, перевтілювалися у модниць та розігрували дитячі сценки. Всіх учасників святкування пригостили солодощами. Свято залишило приємне враження у всіх, хто приймав участь та доклав зусиль для його проведення.

Педагоги та дошкільнята садочка щиро вітають зі святом Днем дошкілля!