День Захиника України у садку «Лелеченька»

13 жовт. 2021
13 жовтня 2021 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено святкові заходи до дня Захисника України.

Усвідомлюючи необхідність та актуальність формування духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості, педагогічний колектив нашого закладу намагається якомога раніше пробудити в дітях любов та повагу до рідного дому, дитячого садка, інтерес до історії своєї країни, формувати у них такі риси характеру, які допоможуть стати гідною людиною та гідним громадянином своєї країни.

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління педагоги дитячого садка №4 «Лелеченька» 13 жовтня  2021 року  провели святкові заходи до Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Під час заходів дошкільнята дізнались, що свято Покрови налічує вже близько тисячі років,  з часом  воно стало головним для козаків - захисників і оборонців української землі. Тому стало Днем українського козацтва. Діти приготували татам подаруночки, зроблені своїми руками, а дівчатка привітали хлопчиків.