Осінні свята у садку «Лелеченька»

5 лист. 2021
У листопаді 2021 року у дошкільному закладі №4 «Лелеченька» міста Бахмут були проведені свята осені та врожаю.

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі та багаті врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Ось чому свята осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка, особлива атмосфера тепла та затишку.

На початку листопада 2021 року у садку «Лелеченька» були проведені осінні свята з дошкільнятами «Красуня Осінь завітала - свято всім подарувала». Діти із задоволенням співали, танцювали та декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Завітала до вихованців і головна героїня свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами – яблучками та горішками.

Для дітей свята - це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоч осінь і називають "сумовитою порою", проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях.