Новорічні свята у садку «Лелеченька»

24 груд. 2021
У грудні 2021 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено новорічні свята.

Офіційний Новий рік уже за кілька днів постукає у двері кожної оселі, а ось для вихованців дитячого садка «Лелеченька» новорічна  пора вже настала. 24 грудня 2021 року педагоги закладу творили вихованцям справжнє  свято з танцями, піснями, хороводами та іграми.

Відкрили цикл новорічних свят  діти раннього віку групи «Курчатко» (вихователь Світлана Красникова).  На гостину до малят завітав Дід Мороз. Малюки залюбки гралися з казковим Зайчиком, «перетворювалися» на легеньких сніжинок, лісових звіряток. Водили хороводи та отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.

Продовжили святкування Нового року дошкільнята молодшої групи «Ведмежатко» (вихователі Галина Ляшенко, Ганна Мєханцева). Діти поринули у новорічну подорож до Африки, де зустріли різних екзотичних тварин, разом з якими співали, танцювали та водили хороводи з Дідусем Морозом, розповідали йому вірші. Педагоги створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Малята отримали солодкі подарунки.

Діти старшої групи «Лісова казка» (вихователі Наталія Воропаєва, Ольга Помиляйко) відправились у святкову подорож на літаку у різні країни світу (Іспанія, Японія, Англія). Індивідуально підібрані ролі допомогли кожній дитині відкрити свій творчий потенціал і відчути свою значимість на святі. Кожна дитина почувалася  частинкою спільного дійства, від якого залежить, чим закінчиться новорічна казка. Свято супроводжувалося піснями та танцями, іграми «Передай рукавичку» та «Гра з мітлою». Усі діти відчули невимовну радість, отримуючи подарунок особисто з рук Діда Мороза та Снігуроньки.