День соборності України у садку «Лелеченька» міста Бахмут

21 січ. 2022
21 січня 2022 року у садку №4 «Лелеченька» міста Бахмут були проведені заходи, присвячені Дню соборності України.

День Соборності — свято  України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

З метою поповнення та поглиблення знань дошкільнят про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів 21 січня 2022 року з дітьми всіх вікових груп були проведені  тематичні заходи.

Протягом тематичного дня педагоги провели з дітьми заняття за темою «У серці кожної дитини живе любов до України», «Єдина Україна» (національно-патріотичне панно), «Вишиванка для україночки», був проведений патріотичний флешмоб «Наша сила в єдності», патріотичні бесіди та народні ігри.

Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини!