Тиждень дитячого театрального мистецтва у садку «Лелеченька»

3 груд. 2018
З 26 по 30 листопада 2018 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено Тиждень дитячого театрального мистецтва.

В рамках тематичного тижня у закладі дошкільної освіти педагогічним колективом, батьками був проведений Тиждень театру, спрямований на розвиток інтересу до театралізованої діяльності. Метою і завданням таких театралізованих заходів у нашому садку є: розвиток естетичних здібностей; сфери почуттів, співучасті, співпереживання; опанування навичками спілкування й колективної творчості.

Театралізована діяльність дозволяє стимулювати вихованців будь якого віку до образного й вільного сприйняття навколишнього світу. За її допомогою діти вчаться поважати чужу думку, вчаться фантазувати, уявляти, спілкуватися. Цілий тиждень був присвячений подорожі в чарівний світ театру. Завдяки цій подорожі, вихованці пізнали театр не лише розумом, але і серцем. Дошкільники показали театралізовані вистави: «Рукавичка», «Колосок», «Лисиця і Журавель». Педагогічний колектив дитячого садка під час тижня театру, зробив життя наших вихованців цікавим і змістовним, наповнив його яскравими враженнями, цікавими справами, радістю творчості. Під час виконання ролей діти проявили творчу самостійність при передачі образу героїв казки, самовираження та натхнення.

Виховний потенціал театрального мистецтва надзвичайно вагомий тому, що кожна дитина зігравши роль самостверджується, оволодіває елементами перевтілення, вчиться оцінювати вчинки персонажів.