Другий відбірковий тур міського шашкового турніру «Веселі Дамки- 2019» в дитячому садку «Лелеченька»

16 січ. 2019
Шашки - інтелектуальний вид спорту, який розвиває логічне мислення, пам’ять, увагу та вчить дітей управляти емоціями. 16 січня за підтримки Управління освіти та ініціативи міського методичного кабінету відбувся відбірковий етап міського шашкового турніру на індивідуальну першість серед вихованців закладів дошкільної освіти №№ 4,18, 34, 56, який пройшов на базі дошкільного закладу №4 «Лелеченька».

Метою заходу було формування шашково-ігрової компетенції дошкільників, сприяння розвитку навичок гри, розвитку ініціативи, самоконтролю, формування доброзичливого ставлення до супротивника.

Змагання проходили в декілька етапів. Діти отримали позитивні емоції, які створювали Біла та Чорна дамка, Шашкова блокада. На шашковому полі серед 6 дівчаток та 6 хлопчиків розгорталися справжні баталії. Турнір пройшов  у радісній атмосфері і закінчився дружніми рукостисканнями. Усі учасники проявили свої вміння та навички, отримали хороші, незабутні   враження від гри, подарунки та були нагороджені дипломами та сертифікатами учасника.

Переможцями другого відбіркового турніру стали:

серед дівчаток

Діана Риндя, ДНЗ№4 (І місце),

Аліна Шишко, ДНЗ№34 (ІІ місце),

Валерія Крячкова, ДНЗ№56 (ІІІ місце);

серед хлопчиків

Олексій Тесленко, ДНЗ№34 (І місце),

Євген Буга, ДНЗ№56 (ІІ місце),

Ярослав Кузьменко ДНЗ №4 та Роман Великородний ДНЗ№18 (ІІІ місце).

Нагороди учасникам урочисто вручили члени суддівської колегії: керівник шахового клубу «Дебют» Михайло Іванюк, методист міського методичного кабінету Ірина Нікітіна та вихователь - методист закладу дошкільної освіти №54 Ганна Куценко. Та на цьому турнір  не закінчується. Переможців чекає півфінал та фінальний тур. Такі змагання є гарним стимулом для розвитку інтелектуальних видів спорту серед наймолодших бахмутчан.