Свято "Стрітення"

15 лют. 2018
У дитячому садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено музично-спортивне свято «Стрітення».

У народному побуті Стрітення здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Ми чекаємо, коли весна прожене холод, устелить землю травичкою зеленою, уквітчає квітами, а пташки наповнять гаї та діброви голосним веселим щебетанням.

На базі  дошкільного навчального  закладу  №4 «Лелеченька» було проведено  загальносадове свято «Стрітення». Метою проведення даної роботи є ознайомлення дітей з народними звичаями та обрядами, з особливостями святкування свята «Стрітення», розвиток інтересу до історії, почуття прекрасного, виховання поваги та любові до свого народу.

Під час проведення  свята діти піснями, танцями, іграми проводжали Зимоньку та закликали Весноньку. У ході розваги пташка – Жайворонок приніс на своїх крилах золоті ключі, якими замкнули Зиму і відімкнули Весну. Наприкінці свята запалили стрітенську свічку, яку запалювали від біди і лиха, вона оберігала від усього лихого. Нехай вона і нас усіх захистить, і наш край, нашу рідну землю від біди, розрухи і хай оберігає від нещастя всіх діточок. На добру згадку про зустріч Зими з Весною дітей пригостили печеними жайворонками (символом приходу Весни).