Валеологічні п’ятихвилинки у садку «Лелеченька»

25 черв. 2021
У червні 2021 року у закладі дошкільної освіти «Лелеченька» пройшли валеологічні п’ятихвилинки у всіх вікових групах.

У червні  2021 року в закладі дошкільної освіти «Лелеченька» у всіх вікових групах пройшли цікаві валеологічні п’ятихвилинки, на  яких діти закріпили знання про здоровий та правильний спосіб життя.  Вихователь Наталія Воропаєва з дітьми старшої групи провела цікавий дослід, в ході якого, діти дізналися, як саме передаються мікроби.  Вихователь Ольга Помиляйко з дітьми молодшої групи дізналися які ж  речі потрібні для  догляду за власним здоров’ям. Вихователь Світлана Красникова з дітьми раннього віку провели дидактичну гру «Помий ляльку Тетянку»

Щасливою може стати лише фізично, психологічно, морально та духовно здорова дитина.