Екологічний турнір «Люби і знай свій рідний край» у садку «Лелеченька»

29 черв. 2021
У червні 2021 року у закладі дошкільної освіти «Лелеченька» пройшов екологічний турнір «Люби і знай свій рідний край»

Дошкільний вік – найважливіший етап у становленні екологічного світогляду людини.

У червні  2021 року в закладі дошкільної освіти «Лелеченька» у старшій групі пройшов захоплюючий екологічний турнір «Люби і знай свій рідний край». Діти закріпили знання про рідне місто, його визначні місця, тварин та рослин, які ростуть у нашій місцевості. Вихователь Наталія Воропаєва разом із дітьми проводила цікаві досліди, під час яких діти уточнили знання про властивості води.

Всі ми – діти природи. Із малих років людина повинна пізнавати її і неодмінно вчитися любити, оберігати та розумно користуватися.