24 черв. 2020

Конкурс «Кращий дитячий майданчик» у садку «Лелеченька» м. Бахмут

У червні 2020 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено конкурс – огляд «Кращий дитячий майданчик».
19 черв. 2020

День батька у закладі дошкільної освіти "Лелеченька"

Наші батьки – найближчі для нас люди в усьому світі. “Тато” і “мама” – найперші слова, які вимовляють діти, коли навчаються говорити рідною мовою, це найрідніші люди, які відкривають світ для малюка, виховують справжню Людину і Громадянина своєї країни. Роль батька у вихованні дітей має величезне значення, оскільки асоціюється з силою, мужністю та досвідом.
18 трав. 2020

На карантині малята садочка "Лелеченька" активно розвиваються

Чим менші діти, тим більше уваги дорослих вони потребують.
4 трав. 2020

Маленькі помічники садка "Лелеченька"

Дошкільнята садочка №4 «Лелеченька» на карантині не сумують, а активно допомагають батькам.
15 квіт. 2020

Як цікаво та з користю провести час разом з малюками під час вимушених карантинних заходів.

Міністерство освіти і науки України запрошує батьків дітей дошкільного віку скористатись інформацією щодо надання дистанційних освітніх послуг закладами освіти, як з користю організувати дозвілля малюків вдома та ознайомитись з рекомендаціями ЮНІСЕФ.
18 бер. 2020

На допомогу під час карантину батькам дошкільнят

Шановні батьки дошкільнят! Ми розуміємо вашу стурбованість. Для маленьких дітей справжнє випробування висидіти вдома цілий день, тому вирішили допомогти вам та розказати, що робити з дитиною під час карантину.
18 бер. 2020

УВАГА! ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З метою недопущення захворюваності, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), просимо з розумінням та відповідальністю віднестися до ситуації, що склалася, та ОБМЕЖИТИ перебування дітей у місцях загального користування: вулицях, парках, магазинах тощо, а також постійно контролювати їх місцезнаходження.
13 бер. 2020

УВАГА ! КАРАНТИН!

Карантин у закладі дошкільної освіти
10 січ. 2020

Розвага "Щедрий вечір, добрий вечір" у садку "Лелеченька"

10 січня 2020 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено музичну розвагу «Щедрий вечір, добрий вечір».
26 лист. 2019

Методичне ігрове ток-шоу «Хто зверху» у дитячому садку «Лелеченька»

У листопаді 2019 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено ігрове ток-шоу «Хто зверху».