8 лист. 2019

Свято Осені у садку "Лелеченька" м. Бахмут

8 листопада 2019 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено свято Осені у всіх вікових групах.
8 лист. 2019

День рідної мови у садку "Лелеченька" м. Бахмут

8 листопада 2019 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено День української писемності та мови.
11 жовт. 2019

День Захиника України у садку «Лелеченька»

11 жовтня 2019 року у садку №4 «Лелеченька» м. Бахмут було проведено святкові заходи до дня Захисника України.
19 вер. 2019

Велосипедний флешмоб у садку "Лелеченька" міста Бахмут

19 вересня вихованці садочка «Лелеченька» стали активними учасниками велосипедного флешмобу присвяченого Європейському тижню мобільності.
18 лип. 2019

Екологічна гра – квест «Юні екологи» у садку «Лелеченька» м. Бахмут

У липні 2019 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» була проведена екологічна гра–квест «Юні екологи».
18 черв. 2019

Конкурс «Здоровим бути модно» у садку «Лелеченька» м. Бахмут

У червні 2019 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено конкурс – огляд «Здоровим бути модно».
3 черв. 2019

"Фільм - 2019" - свято випускників

Дитячий дошкільний навчальний заклад №4 «Лелеченька» випустив до Нової української школи першокласників! Гості та батьки вихованців закладу мали змогу зазирнути за лаштунки дошкільного світу та дізнатися, як там проводили час головні герої – випускники 2019 року!
3 черв. 2019

Планета дитячих посмішок

На базі оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» у Святогірську за участю голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця, заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Ігоря Стокоза, керівників структурних підрозділів ОДА відбулось урочисте відкриття свята «Планета дитячих посмішок» до Міжнародного дня захисту дітей, на яке були запрошені вихованці закладів дошкільної, позашкільної освіти області та спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Донецької обласної ради.
25 бер. 2019

Дитячий конкурс "Улюблена квітка моєї матусі"

У березні 2019 року у дитячому дошкільному навчальному закладі ясла-садку №4 «Лелеченька» було проведено конкурс творчих робіт "Улюблена квітка моєї матусі"
28 лют. 2019